Iepazīsti konferences “Sieviete. Dzīve. Jēzus” runātājas

Mīļās sievietes!

Gaidīsim jūs mūsu ikgadējā konferencē, kur ar 15 minūšu liecību par dažādiem ticības dzīves izaicinājumiem, dalīsies vairākas brīnišķīgas sievietes. Šeit piedāvājam jums ar viņām iepazīties.


DAINA PALMBAHA – DŽIGUNA

Reāla dzīve, reāls Jēzus- tāda ir Dainas ikdiena jau vairāk kā 20 gadus, apvienojot biznesa pasauli, laulību, bērnus, kalpošanu Jēzum un izcīnot atkarības un līdzatkarības cīņas.  Kā piedzīvot Jēzus realitāti un nepazaudēt sevi, piedzīvojot uzvaras un zaudējumus?


AGITA ROZIŅA

Agita ir uzņēmēja, skaistumkopšanas salona “Prior” vadītāja. Ārēji nesatricināma – pārliecinoša, skaista, gudra, pazemīga, Dievbijīga. Par tādām sievietēm mēdzam nodomāt: “Viņām nu gan nav nekādu problēmu dzīvē!” Kāda ir patiesība? Kā turpināt ceļu arī tad, ja vienam kritienam seko nākamais? Lūgt, celties, iztaisnot muguru, uzlikt kroni galvā un darīt! Un, ja nav spēka spert soli vajadzīgajā virzienā, tad vismaz jāpagriež  galva uz to pusi!


EVA MENCE

Evu Dievs radījis tik skaistu – vienmēr smaidošu, ar mirdzošu seju un acīm. Vai tik skaistiem cilvēkiem arī ir izaicinājumi? Vai skaistums var būt arī ierocis ar kuru manipulēt? Kā dzīvot uzticības pilnās attiecībās? Un kā apzināties patieso skaistumu?
Eva audzina savu mazo meitiņu un ar milzu dedzību vēlas nodot citiem cilvēkiem Evaņģēlija vēsti, kas pilnībā mainīja viņas dzīvi un vērtību sistēmu. Eva ir arī skaistā, kristīgā plānotāja “I Am“ idejas līdzautore.


MUNISE LAMBERTE

Starojoša un dzirksteļojoša, ar milzu enerģijas lādiņu un plašu sirdi palīdzēt citiem. “Parasta” sieviete, kura interesantas iniciatīvas dēļ, uzrakstījusi 3 grāmatas. Munise jau sesto gadu, katru rītu ceļas plkst, 5.00, lai lūgtu Dievu, līdzdalītu saņemtās atziņas un stiprinājumu no Bībeles vairākiem tūkstošiem cilvēkuLatvijā un ārpus tās. Vai tiešām Munisei nekad nav bijusi vēlme neuzlikt modinātāju un beigt šo kalpošanu? Ko Munise pati ir ieguvusi no paklausības Dievam?


AIJA RIEBA

Aija saka, ka viņas dzīvē ir trīs nopūtas… Tēva nāve, laulības šķiršana, ļaundabīgs audzējs krūtī – visi notikumi sekoja ik pa desmit gadiem viens aiz otra. Pati Aija nonākusi pie atziņas – svinēt dzīvi un pateikties par to, kas dots, jo ir saņemts tik daudz vērtīga. Viņas moto: “Virzība – viegli – vērtība”. Kamēr kusties, tikmēr ir stabili, kad apstājies – krīti.


KARĪNA LIEPIŅA

Karīna ir četru bērnu mamma. Sieviete, kura izcili izskatās un rītu sāk ar peldi upē. Ir izlasījusi vairākus simtus grāmatu, un rada priekšstatu, ka viņa spēj visu apbrīnojami viegli savienot – atrast laiku Dievam, bērniem, vīram, regulārām sporta nodarbībām un kalpošanai. Kāda ir patiesā samaksa? Kādiem pārbaudījumiem Karīnai bija jāiziet cauri, lai ikdienas ritmā ieviestu mieru?


BAIBA BAIKOVSKA

Brīnišķīgā Baiba un viņas uzticamā asistente Elfa vairs nav atdalāmas. Vai dzīves galvenā problēma ir ratiņkrēsls? Vai Tu vari būt pilnvērtīgs, ja neesi perfekts un kas vispār ir perfekts? Kā līdz ar Kristu mainījusies Baibas identitātes vērtība?  Baiba ir biedrības “Agape Latvija” nozares “Spēju kustība” vadītāja, Rīgas Stradiņa universitātes lektore, doktorantūras studente, aktīva Kristus sekotāja un sieviete, kura grib daudz vairāk dot, nekā saņemt!


BAIBA OZOLINKEVIČA

Dieva kalpone, sava vīra fane, 7 bērnu mamma, mācītāja un kosmetoloģe. Pazemīga, ārkārtīgi gudra un skaista sieviete. Savu spēku piedzīvo tieši nespēkā, kad Dieva spēks varens parādās. Lūgšanas un Dieva Vārds, kā pamatu pamats dzīvē, kas bija jāmācās no galvas, lai aizstātu miljoniem domu un priekšstatu, ar kādiem Baiba bija uzaugusi. Katram nepatiesam vārdam un domai, pretī patiesība no Bībeles.


Sieviete. Dzīve. Jēzus

Ikgadējā baptistu sieviešu kalpošanas konference

15.02.2020.
Rīgas Mateja baptistu draudze
Rīgā, Matīsa iela 50b
Norises laiks no plkst. 10:00-17:00
Reģistrēšanās un rīta kafija no plkst. 9:30

• Piesakies līdz 7. februārim par izdevīgāku cenu:

Pārstāvēm no draudzēm, kas atrodas Rīgā vai 50 km rādiusā no Rīgas, dalības maksa ir 10,00 Eur, pārējo draudžu pārstāvēm dalības maksa ir 8,00 Eur.

• Reģistrācija ir pabeigta, ja tiek veikti 2 soļi – aizpildīts elektroniskais pieteikums un veikta apmaksa uz e-pastā norādīto bankas kontu.

• Reģistrējoties pēc 7. februāra, dalības maksa visiem tiek noteikta 20,00 Eur apmērā.

• Papildus informācija rakstot ska@lbds.lv

PIESAKIES ŠEIT : https://padodtalak.lv/2020/01/24/konferencei2020/