Konference – SIEVIETE.DZĪVE.JĒZUS 2021

Aicinām Tevi uz LBDS Sieviešu kalpošanas apvienības ikgadējo konferenci, kas šogad notiks tiešsaistē, no Rīgas Mateja draudzes, slēgtā grupā, YouTube platformā.

Tev būs iespēja dzirdēt vairāku sieviešu iedvesmojošas uzrunas un liecības, kopā slavēsim un pielūgsim Dievu.

Konferences noslēguma daļā, kas notiks Zoom platformā, būs arī laiks sadraudzībai. Dalīsimies mazākās grupās, lai pārrunātu dzirdēto un aizlūgtu viena par otru.

Neskumsti par to, kas nav, noskaņo savu sirdi un padari šo dienu par svētkiem. Sapucējies, pagatavo savu mīļāko dzērienu, un esi atvērta tam, ko Dieva Gars spēj izdarīt arī caur ekrānu.


Kad? 20.februārī, plkst.10.00 – 14.00. Pieslēgšanās no plkst. 9.50. Dalības maksa 5,- Eur. Pieteikšanās līdz 18.februārim.


Lai raitāk varētu nodot visu informāciju par tehniskajiem risinājumiem, un nosūtīt ielūgumus – tikai uz konferences laiku, tiks izveidota īpaša konferences dalībnieku Whatsapp grupa.

Papildus informācija rakstot ska@lbds.lv

Gaidīsim pieteikumus un kontaktinformāciju reģistrējoties šeit – ej.uz/konference2021

Konferencē būs iespēja dzirdēt:

LIENE SVOKA

Liene ir dzimusi un augusi Jelgavā. Mācījusies par Dieva mīlestību Jelgavas Baptistu draudzē, apgūto nesusi tautās gan Krievijas attālākajos miestos, Bolīvijas džungļos, gan Tuvo Austrumu tuksnešos. Jau bērnībā izvēlētā skolotājas profesija sekojusi līdzi visās malu malās. Precējusies ar Tamiru no Jordānijas, kopā audzina divus dēlus. Cenšas aptvert visas pārsteidzošās situācijas, kādās Dievs viņu turpina likt, atklājot jaunus paklausības un pateicības apvāršņus.


MARITA ZVANA

Marita Zvana – Dieva meita, sieva brīnišķīgam Dieva dotam vīram, mamma 3 lieliskiem bērniem. Ome. Maritas darbs un hobijs ir apvienoti  –  dabīgas kosmētikas gatavošana un ādas skaistumkopšana. Darba vieta  – klīnika Ģimenes Sirds un salons Prior. Marita ir pārliecināta, ka dabīgs un vesels ir skaists! Ko nozīmē rūpēties par sevi un savu skaistumu? Vai tas ir egoisms vai Dieva uzticēta atbildība? Par to vairāk dzirdēsiet konferencē.


VĒSMA SANDBERGA

Vēsma Sandberga – sociālā darbiniece ģimeņu atbalsta centrā “Tilts”, 3 bērnu mamma, adoptētāja, mācītāja sieva runās par to, vai katram Dieva bērnam ir jāsagaida kāds īpašs tieši viņam/viņai domāts aicinājums? 


GUNITA LANKA

“PIRMS UN PĒC” – par pārmaiņām, kas notikušas pēc viena pateikta teikuma. Ir teiciens “mīlestība no pirmā acu skatiena”. Mums ar vīru Andri tā nebija. Mēs samīlējāmies, kad sākām runāt. Nevar saskaitīt, cik teikumu dzīvē vispār izrunāti, un cik ar ausīm dzirdēti, bet TEIKUMUS, kas ietekmējuši manu dzīvi, nav iespējams aizmirst. Šoreiz dalīšos ar trīs stāstiem, kā viens pateikts teikums būtiski mainījis dzīves kursu.

Gunita ir četru bērnu mamma, uzņēmēja, vairāk kā 25 gadus strādā ar studentiem un jauno skolotāju paaudzi pašu dibinātajā  “Valodu Vēstniecībā”.Kopā ar vīru Andri vada vairākus uzņēmumus. Latvijā pazīstama ar lekcijām “Nākamo paaudzi audzinot” un “Secret Weapon” – sievietēm, kurām rūp kļūt par labākām sievām.


HELĒNE SALENIECE

Mums liekas, ka mēs saprotam, ko nozīmē uzticēties Dievam, paļauties uz Viņu, līdz mēs nonākam situācijā, kad mums tas ir jāizdzīvo kādās konkrētās dzīves situācijās un tad, mēs atklājam, ka uzticēšanās Dievam ietver sevī daudz vairāk kā mēs to bijām iedomājušās. Ko nozīmē uzticēties Dievam? Vai ir kādi soļi, ko varam spert, lai mācītos paļauties uz Dievu? Mēs uzticamies Tam, kuru mēs pazīstam un mīlam!

Helēne Saleniece strādā bērnu paliatīvajā biedrībā kā kapelāne. Helēnes dzīves ceļš nekad nav bijis garlaicīgs – studijas Šveicē un darbs Amerikā Kolorādo štatā latviešu evaņģēliski luteriskajā draudzē kā mācītājai. Pirms nepilniem 3 gadiem Helēne atgriezās atkal Latvijā un tagad šeit dzīvo kopā ar savu vīru Intaru.

Helēnes garīgais dzīves ceļš arī nav bijis garlaicīgs – Dievs viņu ir vedis izaicinājumos un dažādos piedzīvojumos un pārdzīvojumos, ar mērķi – augt tuvāk Viņam un mācīties vairāk un vairāk Viņam uzticēties.


Reģistrējies konferencei šeit – ej.uz/konference2021